Advokatų Profesinė Bendrija Černiauskas ir Partneriai

Vyr. Buhalterė (-is)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Advokatų Profesinė Bendrija Černiauskas ir Partneriai

Darbo pobūdis

  • Pilnas įmonės buhalterinės apskaitos organizavimas ir kontrolė.
  • Bankiniai pavedimai, sąskaitų išrašymas, kuro apskaita ir kiti įmonės vadovų pavesti darbai.
  • Priskirtų įmonių buhalterinės apskaitos vedimas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinių ataskaitų pateikimo Registrų centrui.
  • Buhalterinės apskaitos dokumentų pildymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga buhalterės (-io) darbo patirtis ne mažiau 5 metai.
  • Geros finansinės apskaitos ir atskaitomybės žinios.
  • Darbo įgūdžiai su apskaitos programomis PRAGMA.
  • LR buhalterinės apskaitos įstatymo, norminių aktų ir verslo apskaitos standartų išmanymas.
  • Atsakingumas, kruopštumas, analitiniai gebėjimai, savarankiškumas.

  • Ofisą miesto centre, patogią darbo vietą ir visas darbui reikalingas priemones.
  • Supratingą įmonės požiūrį į darbuotoją, profesionalią pagalbą įsiliejant į darbinę veiklą ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Advokatų profesinė bendrija Černiauskas ir partneriai teikia platų spektrą teisinių paslaugų Lietuvos ir užsienio verslo bendrovėms, visuomeninėms organizacijoms bei fiziniams asmenims ir šiuo metu ieško naujų komandos narių darbui kontoros Vilniaus filiale.