Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Všį "Senjorų Eldoradas"
More about company »

Buhalterė (-is)

Nuo 1000 Eur
Klaipėda, Šilutė - Všį "Senjorų Eldoradas"

Darbo pobūdis

Privatūs senjorų globos namai VšĮ "Senjorų Eldoradas" ieško buhalterės (-io) visapusiškam įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymui Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Įmonė sėkmingai dirba 10 metų, ne PVM mokėtojas, 25 darbuotojai, minimali personalo kaita, nusistovėję procesai, klientų (gyventojų) ir tiekėjų kiekis nedidelis, kaita minimali. Didelį dėmesį skiria teikiamų paslaugų ir personalo kokybei.

Pagrindinės numatomos užduotys:
  • Pilnas viešosios įstaigos buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Personalo dokumentacijos rengimas ir tvarkymas;
  • Deklaracijų ir ataskaitų rengimas savivaldybėms, VMI, statistikai, sodrai;
  • Socialinės globos sutarčių tvarkymas;
  • Debitorių - kreditorių apskaita, skolų balanso ruošimas
  • Raštų, paklausimų valstybinėms institucijoms rengimas
  • Smulkių projektų ataskaitų, sąmatų rengimas;
  • Apskaitos procesų tobulinimas ir kontrolė;
  • Mokesčių apskaita, ataskaitų sudarymas ir pateikimas valstybinėms institucijoms;
  • Konsultavimas apskaitos ir mokesčių klausimais, įmonės atstovavimas tikrinančioms institucijoms;
  • Pastovus LR teisės aktų, naujienų liečiančių įmonės veiklą sekimas ir pakeitimų įgyvendinimas;
  • Kitos funkcijos, susijusios su tvarkingos buhalterinės apskaitos užtikrinimu

Reikalavimai

  • Išsilavinimas apskaitos, audito arba finansų srityje;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius ir įmonės veiklą, išmanymas;
  • Žingeidumas, atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas.
  • Viešąsias įstaigas reglamentuojančių teisės aktų išmanymas.
  • Patirtis su socialines globos paslaugas teikiančia arba viešąja įstaiga būtų didelis privalumas.

Mes jums siūlome

Mes jums siūlome:
Konkurencingą, reguliariai peržiūrimą atlyginimą;
Lankstų darbo grafiką, galimybė dirbti namuose;
Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
Tobulėjimo galimybes, kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus.
Nuostabią aplinką gamtoje ant ežero kranto.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Senjorų namai „Senjorų Eldoradas“ – tai vieta, kur garbaus amžiaus žmonės gyvena jaukioje namų aplinkoje, bendrauja, atranda gamtos teikiamus malonumus, ilsisi fiziškai ir dvasiškai.