Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Real Job Finder"
More about company »

Buhalterė (-is)

Klaipėda - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

  • Darbo užmokesčio bei kitų su tuo susijusių išmokų ir išskaitų skaičiavimas;
  • Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas ir apskaitos kontrolė;
  • Periodinių ir metinių finansinių ataskaitų rengimas ir teikimas;
  • Deklaracijų LR inspektuojančioms institucijoms pildymas ir teikimas (VMI; VSDF; Statistikos departamentas ir kt.);
  • Kitų tiesioginių vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Koleginis arba aukštasis išsilavinimas (finansinė sritis privalumas);
  • Buhalterinio darbo patirtis;
  • Gebėjimas taikyti praktikoje LR teisės aktus reglamentuojančius buhalterinę apskaitą, DU, mokesčių apskaičiavimo ir mokėjimo tvarką;
  • Puikios kompiuterinės žinios;
  • Patirtis dirbant su buhalterinės apskaitos ir DU programomis (,,Finvalda'' ir ,,Pay premium'' būtų privalumas);
  • Atidumas, kruopštumas;
  • LDB subsidijuojamas kandidatas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Perspektyvų darbą stabilioje kompanijoje;
Galimybės asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
Kompetenciją ir darbo patirtį atitinkantį darbo užmokestį.

Daugiau info telefonu:

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu