Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AMŽ BALTIC"
More about company »

VYR. BUHALTERĖ (-IS) nepilnai darbo dienai

Panevėžys - UAB "AMŽ BALTIC"

Darbo pobūdis

Pilna buhalterinės apskaita (nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo, pateikimo);
  • personalo dokumentacijos tvarkymas;
  • darbo užmokesčio skaičiavimas;
  • Kitos, su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • darbo patirtis vyr. buhalterės pareigose.
  • puikūs darbo su Rivilė įgūdžiai;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas.

Mes jums siūlome

  • puikias darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • patrauklų darbo užmokestį.
  • visas socialines garantijas.

Įmonė Lietuvoje dirba jau 20 metų.
Įmonėje vid. atlyginimas 665€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)