Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LHM House“

Buhalterė (-is)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Plungė, Klaipėda, Rietavas - UAB „LHM House“

Darbo pobūdis

LHM įmonių grupė yra išskirtinių kalnų namų, laiptų, baldų ir dailylenčių tiekėja Norvegijos rinkai.
Šiuo metu kviečiame prisijungti BUHALTERĘ (-Į) į mūsų darnią LHM šeimą.

  • Pilna įmonės buhalterinės apskaitos vedimo organizacija ir kontrolė bendradarbiaujant su buhaltere-apskaitininke;
  • Savalaikis mokesčių apskaičiavimas ir deklaravimas atitinkamoms institucijoms;
  • Finansinio turto ir įsipareigojimų apskaita;
  • Pirkimo ir pardavimo dokumentų apskaita ir kontrolė;
  • Reikalingų ataskaitų rengimas įmonės vyr. finansininkei;
  • Sklandi komunikacija, dėl sąskaitų klausimų, su klientais.

Reikalavimai

  • Ne mažesnės kaip 2-3 metų didelės apimties buhalterinės apskaitos (nuo pirminių dokumentų rengimo iki finansinės atskaitomybės) vedimas.
  • Darbas su Rivilės programa;
  • Atidumas detalėms ir atsakomybės jausmas;
  • Noras efektyviai dirbti ir bendradarbiauti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Galimybę plėsti kompetencijas - mūsų įmonių grupėje susidursite su įvairiausiomis užduotimis, kurios skatins Jus tobulėti;
  • Galimybę prisidėti prie verslo vystymo, užtikrinant buhalterinės apskaitos kokybę;
  • Puikų kolektyvą;
  • Motyvuojantį atlygį

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir rezultatų, ir bus plačiau aptariama, ir sutariama derybų su pasirinktu kandidatu metu.

LHM įmonių grupė yra išskirtinių kalnų namų, laiptų, baldų ir dailylenčių tiekėja Norvegijos ir Lietuvos rinkose. LHM visada išsiskiria savo produkcijos dizainu ir kokybe.

Kviečiame pasidairyti:

informacija apie UAB „LHM House“
2447 €
Vid. atlyginimas bruto
(75% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1059 €
25% uždirba 1059-1684 €
25% uždirba 1684-2494 €
25% uždirba nuo 2494 €