Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo valdymo sistemos“
More about company »

Buhalterė (-is)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo aprašymas:

Didmeninės prekybos įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų;
Mokėjimų kontrolė ir banko operacijų vykdymas;
Darbo užmokesčio apskaita;
Ilgalaikio turto apskaita;
Skolų suderinimas, administravimas;
Mėnesinių, ketvirtinių ir metinių finansinių ataskaitų, mokesčių deklaracijų parengimas bei teikimas įmonės vadovui bei valstybinėms institucijoms;
Kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai:

Aukštasis buhalterinis arba finansinis išsilavinimas;
Buhalterio darbo patirtis;
Darbo patirtis didmeninės prekybos įmonėje būtų privalumas;
Rusų, anglų kalbų mokėjimas būtų privalumas;
Darbo patirtis buhalterine programa „EuroSkaita“;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, Word);
LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, išmanymas bei domėjimasis jų naujienomis;
Vidinė motyvacija, iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas.

Mes siūlome:

Visas priemones ir informaciją reikalingą sklandžiam darbui;
Atsakingą, dinamišką bei iššūkių pilną darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - įmonė, užsiimanti didmenine prekyba audiniais, neaustinėmis medžiagomis, baldine furnitūra, dirbtine oda, klijais bei siūlais, nuolatiniam darbui ieško buhalterės (-io).