You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „RGE Baltic“

BUHALTERĖ (-IS)

1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „RGE Baltic“

Darbo pobūdis

  • Pirkimo sąskaitų registravimas į apskaitos programą;
  • Pagamintos produkcijos savikainos skaičiavimas;
  • Skolų derinimas su pirkėjais ir tiekėjais;
  • ataskaitų teikimas į i.SAF sistemą;
  • PVM deklaravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų, ekonomikos srityje;
  • Ne mažesnė nei 2 metų analogiško darbo patirtis;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių PVM apskaitą ir deklaravimą, žinojimas ir taikymas darbe;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programos);
  • Gebėjimas lanksčiai ir greitai reaguoti į besikeičiančius įmonės poreikius;
  • Geri planavimo ir prioritetų nustatymo gebėjimai;
  • Atsakingumas, kruopštumas, analitinis mąstymas, diskretiškumas;
  • Darbas gamybinėje įmonėje būtų privalumas;
  • Anglų kalbos žinios susirašinėjimui.

Atlyginimas

1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis priklauso nuo kandidato kompetencijos.

Darbo vieta: Vairo g. 16, Šiaulių m. sav., Šiauliai
informacija apie UAB „RGE Baltic“
1470 €
Vid. atlyginimas bruto
334
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1128 €
25% uždirba 1128-1263 €
25% uždirba 1263-1563 €
25% uždirba nuo 1563 €