Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Buhalterė (-is) Širvintų mieste

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Širvintos - UAB „Hilla“

Darbo pobūdis

Buhalterinės apskaitos vedimas;
Mokesčių apskaičiavimas, statistikos ataskaitų rengimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms;
Deklaracijų rengimas ir pateikimas;
Finansinių ataskaitų teikimas;
Kiti einamieji darbai.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų, ekonomikos ar apskaitos srityje;
Išmanyti LR teisės aktus, reglamentuojančius apskaitą, mokesčius bei įmonių veiklą;
Atsakingumas, kruopštumas, atidumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Buhalterio darbo patirtis mažiausiai 1 m.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Hilla“

Įmonė užsiima riešutų, džiovintų vaisių, valgomųjų sėklų, saldumynų, dribsnių ir kitų maisto produktų mažmenine prekyba.
Informacija apie UAB „Hilla“
1133 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Rytis Gureckas