Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Buhalterė (-is)

Vilkaviškis - UAB „Gabriel Textiles“

Darbo pobūdis

  • Buhalterinės apskaitos tvarkymas vadovaujantis LR įstatymais ir finansinę veiklą reglamentuojančiais teisės aktais;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Pirkimo ir pardavimo sąskaitų faktūrų apskaitos vykdymas;
  • Statistikos departamentui ataskaitų ruošimas;
  • Dokumentų archyvavimas;
  • Kiti vyr. buhalterio pavesti darbai

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (buhalterijos, ekonomikos ar finansų srityje;
  • Bent 2 metų buhalterinio darbo patirtis;
  • Geri darbo su Excel programa įgūdžiai;
  • Sąžiningumas, atsakingumas, kruopštumas;
  • Darbo patirtis su Rivilės programa būtų privalumas;
  • Anglų kalbos žinios būtų privalumas;

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • Žinių tobulinimą ir patirtį tarptautinėje įmonėje
  • Visada laiku mokamą, konkurencingą, jūsų kompetencijos lygį atitinkantį atlygį;

Atlyginimas
  • Derybų klausimas;

Vertinant Jūsų privatumą ir siekiant užtikrinti Jūsų asmens duomenų apsaugą, Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis UAB GABRIEL TEXTILES darbuotojų ir kandidatų asmens duomenų tvarkymo taisyklių ir BDAR numatytų reikalavimų.
CVB client

UAB „Gabriel Textiles“

UAB Gabriel Textiles- pavadinimą pakeitusi ir atsinaujinusi buvusi UAB" Baltijos Tekstilė"- gilias tradicijas turinti tekstilės gamybos įmonė, dirbanti su žinomais Europoje partneriais.
Informacija apie UAB „Gabriel Textiles“
1394 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
122
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 892 €
25% uždirba 892-1191 €
25% uždirba 1191-1673 €
25% uždirba nuo 1673 €
Vadovas: Darius Daulenskas