Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Poldma“
More about company »

Buhalterė (-is) Vilniuje

Vilnius - UAB „Poldma“

Darbo pobūdis

  • Įmonės buhalterinės apskaitos vedimas;
  • Pirkimų, pardavimų ir kitų ūkinių operacijų registravimas apskaitoje;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Su darbo užmokesčiu susijusių ataskaitų ruošimas bei teikimas Sodrai, VMI ir kitoms valstybinėms institucijoms;
  • Ilgalaikio turto apskaita;
  • Mėnesinės, ketvirtinės, metinės deklaracijų rengimas bei pateikimas;
  • Metinių finansinių ataskaitų rinkinių ruošimas;
  • Darbas su parduotuvių tinklo einamaisiais dokumentais;
  • Pakuotės apskaita.

Reikalavimai

  • Ekonominis išsilavinimas;
  • Anglų kalbos žinios, (labai geri šnekamosios ir rašomosios kalbos įgūdžiai);
  • Komunikabilumas;
  • Analitinis mąstymas, savarankiškumas;
  • Atidumas detalėms.

Mes jums siūlome

  • pagrindinį atlyginimą + priemokas pagal darbo rezultatus;
  • firmos konferencijas, bendrus kalėdinius vakarėlius, vasaros poilsį;
  • kupiną gyvenimo džiaugsmo darbo kolektyvą ir malonią darbo atmosferą.

Lietuvos rinkoje esame nuo 2008 m., šiandien šalyje veikia 21 parduotuvė.
Informacija apie UAB „Poldma“
1219 €
Vid. atlyginimas bruto
103
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 889 €
25% uždirba 889-1094 €
25% uždirba 1094-1379 €
25% uždirba nuo 1379 €
Vadovas: Heinar Poldma