Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BALTIC MASTER"
More about company »

Buhalterė (-is)

Vilnius - UAB "BALTIC MASTER"

Darbo pobūdis

Debitorių ir kreditorių apskaita, darbas su skolomis;
Apskaita nuo pirminių dokumentų iki finansinių ataskaitų;
Piniginių srautų planavimas;
Savalaikio atsiskaitymo vykdymo kontrolė ir užtikrinimas;
Kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai

Darbo su apskaitos sistema įgūdžiai;
Buhalterinio darbo patirtis - ne mažiau kaip 2 metai;
Buhalterinis, finansų ar ekonomikos išsilavinimas;
Gebėjimas efektyviai valdyti ir sisteminti informaciją bei spręsti iškilusias problemas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Rusų kalba;
Įžvalgumas, atsakingumas, kruopštumas ir atidumas detalėms;
Atsakingas ir pozityvus požiūris į darbą, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

Įdomų, tobulėjimo reikalaujantį darbą, draugišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas;
Savarankiškumą ir iniciatyvumą skatinančią aplinką;
Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Lietuvos kapitalo Bendrovė, priklausanti tarptautinei įmonių grupei – savo srities lyderė, turintį ilgametę patirtį profesionalios įrangos pardavimo, projektavimo, gamybos, montavimo bei aptarnavimo srityse.
Informacija apie UAB "BALTIC MASTER"
749 €
Vid. atlyginimas bruto
175
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artūras Paškauskas