Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Buhalterė (-is)

Vilnius - UAB "Gerata"

Darbo pobūdis

  • Įmonės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
  • Finansinių, metinių ataskaitų ir mokesčių deklaracijų rengimas ir teikimas valstybinėms institucijoms;
  • Darbo užmokesčio ir ilgalaikio turto apskaita;
  • Bankinių pavedimų valdymas;
  • Informacijos bei ataskaitų ruošimas ir pateikimas (pagal vadovo poreikį).

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas finansų, buhalterinės apskaitos ar ekonomikos srityje;
  • būtina buhalterinio darbo patirtis (transporto/logistikos įmonėje būtų didelis privalumas);
  • rusų/anglų kalbos žinios;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • verslo apskaitos standartų žinojimas;
  • darbo patirtis su apskaitos programa AGNUM/PROTOTECHNIKA būtų privalumas;
  • atidumas/kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingas pareigas augančioje transporto įmonėje;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

UAB "Gerata"

UAB „GERATA“ lietuviško kapitalo įmonė, teikianti tarptautines transporto ir logistikos paslaugas (dalinių ir pilnų krovinių pervežimas, sandėliavimas), šiuo metu ieško patyrusios (-io) buhalterės (-io).