Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Finansų analizės ir valdymo sprendimai"
More about company »

BUHALTERĖ (-IS)

Vilnius - UAB "Finansų analizės ir valdymo sprendimai"

Darbo pobūdis

  • pilnas buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
  • apskaitos procesų tobulinimas ir kontrolė;
  • mokesčių apskaita, ataskaitų sudarymas ir pateikimas valstybinėms institucijoms;
  • konsultavimas apskaitos ir mokesčių klausimais.

Reikalavimai

  • ne mažesnė nei 2 metų buhalterio (-ės) darbo patirtis;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius ir įmonės veiklą, išmanymas;
  • darbo patirtis su buhalterinės apskaitos programa „Finvalda“ (būtų privalumas);
  • atsakingumas, kruopštumas detalėms, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

  • kompetenciją atitinkantį, laiku mokamą atlyginimą ir socialines garantijas;
  • tobulėjimą ir karjeros augimo perspektyvas;
  • draugišką kolektyvą.

Esate atsakingas, savarankiškas, atkaklus ir orientuotas į rezultatus? Jaučiate aistrą savo darbui, nebijote iššūkių ir norite tobulėti ir augti kartu su finansų profesionalų komanda? Jūsų vieta yra tarp mūsų!
Jauna, dinamiška, sparčiai besiplečianti finansų valdymo įmonė kviečia Jus prisijungti prie savo komandos. Savo finansų valdymą mums patikėjo sėkmingai veikiančios Lietuvos ir užsienio įmonės. Esame įsitikinę, kad kiekviena įmonė turi neišnaudotų finansinių resursų. Mūsų pagrindinė užduotis – padėti atskleisti šį paslėptą finansinį potencialą, tinkamai tvarkant buhalterinę apskaitą ir taikant teisingus analitinius įrankius.
Informacija apie UAB "Finansų analizės ir valdymo sprendimai"
950 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vitalij Šostak