Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Smart trading“
More about company »

BUHALTERĖ (-IS)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Smart trading“

Darbo pobūdis

Jums teks bendradarbiauti su buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančia įmone, šiuo metu atliekančia vyr. buhalterio funkcijas. Kasdienių Jūsų užduočių sąraše būtų: debitorinės/kreditorinės operacijos, inventorizacijų koordinavimas ir kitos smulkesnės funkcijos, pagalba kolegoms finansų, ataskaitų, Rivilės naudojimo ir kitais klausimais. Tikimės, kad prisidėsite prie Rivilės tobulinimo: duomenų importai, eksportai, ataskaitų formos, naujų vartotojų prijungimas, apmokymas ir pan.

Reikalavimai

Tikimės, kad turite aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą finansų, apskaitos srityje; turite panašaus darbo patirties, dirbote Rivilės programa, susikalbate anglų k., esate kruopštus, atsakingas ir greitos orientacijos žmogus. Jūsų Navision žinias laikytume privalumu.
Jei norite toliau gilinti savo žinias buhalterijos srityje ir turite karjeros ambicijų, ko gero, Smart trading - puikiausias darbdavys. Siųskite savo CV, sužinokite daugiau.

Mes jums siūlome

Užtikrintą darbo vietą ir karjeros perspektyvas stabilioje ir patikimoje įmonėje. Manome, kad sėkmingam darbui Jums patiks patogiai įrengta darbo vieta, aiškios atsakomybės, bendradarbiaujantys kolegos ir vadovai, savalaikis ir sąžiningas atlyginimas už Jūsų darbą bei finansinio motyvavimo priemonės. Galėsite laisvai planuoti savo darbo laiką.

Pasikalbėkime apie šio pasiūlymo privalumus išsamiau.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą (C.V.), o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas
UAB „Smart trading“

UAB „Smart trading“

UAB “Smart trading” – tai moderni, dinamiška ir patikima didmeninės prekybos įmonė, veikianti visose trijose Baltijose šalyse. Mes pasižymime šiuolaikinėmis valdymo tradicijomis, aukštos kokybės paslaugomis ir greita reakcija į mūsų partnerių poreikius. Esame “Gazelės” ir “Stipriausi Lietuvoje” įvertinti keletą kartų. Sužinokite apie mūsų paslaugas ir produktus daugiau internetinėje svetainėje
Šiuo metu priimtume į komandą profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Smart trading“
1396 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2017 m.

Similar job ads: