Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „OMBERG“
More about company »

Buhalterė (-is)

Vilnius - UAB „OMBERG“

Darbo pobūdis

  • Įmonių finansinės apskaitos tvarkymas;
  • Rangovų bei statybos kaštų apskaita, pirminių dokumentų suvedimas ir kontrolė;
  • Atsiskaitymų su tiekėjais/subrangovais apskaitos tvarkymas, mokėjimų kontrolė ir likučių derinimas;
  • Finansinių ataskaitų rengimas vadovybei/vyr.buhalteriui;
  • Kitų užduočių ir ataskaitų, susijusių su apskaita, vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis ekonominis ar buhalterinis išsilavinimas;
  • Buhalterinio darbo patirtis statybinėse įmonėse;
  • Patirties dirbant su apskaitos programa EUROSKAITA (privalumas);
  • Puikus LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, įmonių veiklą bei verslo Apskaitos standartus išmanymas;
  • PVM įstatymo reikalavimų išmanymas ir taikymas;
  • Esate atsakinga (-as), iniciatyvi (-us), savarankiška (–as), kruopšti (-us), komunikabili (-us), gebate mąstyti analitiškai.

Mes jums siūlome

  • Atsakomybes bei tobulėjimo galimybes sparčiai augančioje NT vystymo kompanijoje;
  • Komandišką bei dinamišką aplinką;
  • Konkurencingą atlygį bei papildomus motyvacinius priedus, priklausomai nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Mes esame nekilnojamojo turto vystytojas OMBERG. Po vienu stogu sujungiame didelę patirtį sukaupusius bei polėkį ir inovatyvių idėjų turinčius rinkos magus – statybų, marketingo ir pardavimų komandas.
Rūpinamės, kad mūsų namai taptų naujų klientų istorijos dalimi. Įmonės tikslas - vystyti tvarius, ilgaamžius projektus, įsiliejančius į Vilniaus miesto gyvenimo ritmą, kurie išsiskirtų nišinėmis koncepcijomis, laisvalaikio erdvių, apželdinimų sprendimais. Mūsų namus savo istorijoms kurti pasirinko jau virš 600 šeimų.
Tikime, kad įmonės sėkmė priklauso nuo ją kuriančių žmonių. Į savo komandą kviečiame profesionalius, iniciatyvius, siekiančius tobulėti ir nebijančius iššūkių darbuotojus. Daugiau apie mus: