Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Infinitus
More about company »

Buhalterė (-is)

Vilnius - Infinitus

Darbo pobūdis

  • Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymą (nuo pirminių dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės sudarymo);
  • Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ar kitų buhalterinių / apskaitos duomenų rengimą bei pateikimą vadovams ir valstybinėms institucijoms;
  • Darbo užmokesčio ir su tuo susijusių išmokų bei mokesčių skaičiavimą;
  • Kitas buhalterio darbo funkcijas ir atsakomybes.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštasis buhalterinis arba ekonominis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 1 metų panašaus darbo patirtis;
  • Žinios darbo teisės srityje, LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą išmanymas;
  • Sistemos „Rivilė“ išmanymas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Vidinius ir išorinius mokymus;
  • Asmeninį ir profesinį augimą bei tobulėjimą.
Infinitus

Infinitus

Infinitus specializuojasi personalo paieškos ir atrankos srityse bei konsultuoja žmogiškųjų išteklių valdymo klausimais.