Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Tezaurus konsultacijos“
More about company »

Buhalterė (-is)

Vilnius - UAB „Tezaurus konsultacijos“

Darbo pobūdis

  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Ataskaitos Sodrai;
  • Mokesčių VMI deklaravimas;
  • Pagalba vyr. finansininkui.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas apskaitos, audito arba finansų srityje;
  • Noras augti, tobulėti ir gilinti žinias šioje srityje;
  • Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

  • Stabilų darbą sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonių grupėje;
  • Nuolatinį tobulėjimą apskaitos ir/arba audito srityje;
  • Puikias karjeros galimybes tarptautiniame apskaitos ir audito įmonių tinkle;
  • Patogų ir produktyvų darbą moderniomis technologijomis;
  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Visuomet laiku mokamą konkurencingą, reguliariai peržiūrimą atlyginimą;
  • Nuolatinio tobulėjimo galimybes, kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik sekančiam atrankos etapui pasirinktus kandidatus.

UAB "Tezaurus konsultacijos" - tarptautinė įmonė, nuo 1998 metų teikianti apskaitos bei verslo valdymo sistemų diegimo paslaugas.
informacija apie UAB „Tezaurus konsultacijos“
1584 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.