Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Buhalterė (-is)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

1. skaičiuoti darbuotojų darbo užmokestį, kontroliuoti ir užtikrinti teisingą vienetinio darbo užmokesčio apskaitą pagal įmonėje nustatytus įkainius;
2. atlikti ilgalaikio materialaus ir nematerialaus turto apskaitą;
3. bendradarbiauti vykdant įmonės finansinius bei vidaus auditus;
4. mokestinių ir statistinių ataskaitų (mėnesinių, ketvirtinių, metinių, momentinių) rengimas ir teikimas atitinkamoms institucijoms ir įstaigos vadovams;
5. darbuotojų konsultavimas darbo užmokesčio apskaitos klausimais
6. pasiūlymų teikimas dėl efektyvių ir inovatyvių apskaitos sprendimų;

Reikalavimai

1. Aukštasis ekonominis, finansinis ar buhalterinis išsilavinimas;
2. buhalterinio darbo patirtis (DU skaičiavimas) mažiausiai 3 metai;
3. kruopštumas, atsakingumas ir pozityvus požiūris į darbą;
4. puikus Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinės apskaitos vedimą ir mokestinę bazę išmanymas;
5. puikūs darbo Microsoft Office, Excel programomis įgūdžiai;
6. patirtis su buhalterinės apskaitos programa Rivilė – privalumas.

Mes jums siūlome

1. Atsakingą, įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje, draugiškame kolektyve,
naujame, moderniame biure;
2. motyvuojantį darbo užmokestį;
3. mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
CVB client

Vilniaus mieste įsikūrusi tarptautinė gamybos įmonė, kurioje dirba virš 200 darbuotojų, ieško komandos pastiprinimo.