Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pasaulio skoniai“
More about company »

Buhalterė (-is)

Vilnius - UAB „Pasaulio skoniai“

Darbo pobūdis

  • Restorano buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės dokumentų registravimas verslo valdymo ir apskaitos programoje;
  • Kasos ir banko operacijų vykdymas;
  • Operacijų, susijusių su pagrindinių lėšų, prekinių bei materialinių vertybių ir piniginių lėšų judėjimu, vykdymas;
  • Mokestinių ir statistinių ataskaitų ruošimas ir pateikimas vadovybei;
  • Ilgalaikio turto apskaita;
  • Dalyvavimas finansinių periodų uždarymuose rengiant įvairias ataskaitas;
  • Buhalterinės informacijos duomenų bazės formavimas, tvarkymas ir saugojimas;
  • Inventorizacijų tvarkymas bei kontrolė;
  • Savikainų bei kainų kontrolė;

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų ar ekonomikos srityje;
  • Būtina ne mažesnė kaip 2 metų buhalterio darbo patirtis maitinimo srityje;
  • Būtinas anglų kalbos mokėjimas privalumas;
  • „R-keeper“ ir „Rivilė“ programų išmanymas būtų privalumas;
  • Geras LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą išmanymas bei nuolatinis domėjimasis naujovėmis buhalterinės apskaitos srityje;
  • Gebėjimas efektyviai valdyti ir sisteminti informaciją bei spręsti iškilusias problemas;

Mes jums siūlome

  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Stabilų ir laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Darbą perspektyvioje ir nuolat augančioje įmonėje;
  • Draugišką kolektyvą.

PineWood Bar/Lounge - tai ne tik naujas vardas, bet ir išskirtinumo standartas!
Unikalioje aplinkoje, gamtos ir pušų apsuptyje Nemenčinės plente greitu metu įsikurs nauja poilsio erdvė, kurioje bus galima paskanauti tikros neapolietiškos picos, pasimėgauti dar neatrastų skonių kokteiliais, susitikti su draugais paplūdimio tinklinio aikštelėje ar tiesiog pasimėgauti supančia aplinka.
Informacija apie UAB „Pasaulio skoniai“
700 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 221 €
25% uždirba 221-377 €
25% uždirba 377-657 €
25% uždirba nuo 657 €
Vadovas: Edita Lučickaja