Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Florinus“
More about company »

Buhalterė (-is)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Florinus“

Darbo pobūdis

  • Darbas su maržinėmis sąskaitomis (PVM apskaičiavimas nuo maržos);
  • Darbo užmokesčio ir kitų susijusių išmokų apskaita;
  • Banko operacijų apskaita;
  • Su darbo užmokesčiu susijusių pažymų, deklaracijų ir ataskaitų rengimas VMI, Sodrai, Statistikai;
  • Teisingas darbuotojų atlyginimų, atostoginių, išskaitų iš darbo užmokesčio paskaičiavimas ir pateikimas išmokėjimui;
  • Darbuotojų konsultavimas darbo užmokesčio apskaitos klausimais;
  • Kitų deleguotų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Atsakingumas;
  • Punktualumas;
  • Sąžiningumas;
  • Komunikabilumas, taktiškumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Draugiškus ir linksmus kolegas bei gerą darbo atmosferą :)
  • Įdomų ir lavinantį darbą;
  • Visas socialines garantijas.
  • Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

UAB Florinus | Įmonė užsiima prekyba tauriaisiais metalais - investicinio aukso, sidabro, platinos luitais. Taip pat kolekcinėmis bei investicinėmis aukso ir sidabro monetomis. UAB Florinus turi ofisus (parduotuves) keturiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.