Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FINLINE“
More about company »

Vyr. buhalterė (-is)

1500-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „FINLINE“

Darbo pobūdis

  • Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms institucijoms;
  • Ataskaitų ruošimas įmonės akcininkams;
  • Darbo užmokesčio apskaitos kontrolė;
  • Apskaitos skyriaus darbo organizavimas;
  • Mėnesio įrašų uždarymo procedūros atlikimas, užtikrinant apskaitos duomenų patikimumą, pirminių dokumentų apskaitymo kontrolė;
  • Dalyvavimas apskaitos projektuose, rengiant tvarkų aprašus, apskaitos procesų tobulinime ir automatizavime;
  • Buhalterių ir apskaitos specialistų konsultavimas mokesčių bei apskaitos klausimais.

Reikalavimai

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas ekonomikos, finansų ar apskaitos srityje;
  • Nuo 3 metų sėkminga buhalterės (-io) arba vyr. buhalterės (-io) darbo patirtis;
  • Buhalterinę apskaitą bei mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas bei nuolatinis domėjimasis savo profesinės srities naujovėmis;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai žodžiu bei raštu;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai bei gebėjimas dirbti komandoje;
  • Analitinis mąstymas, atidumas detalėms, kruopštumas, atsakomybė.

Mes jums siūlome

Įmonė Jums siūlo:
  • Patrauklias darbo sąlygas;
  • Mokymosi ir nuolatinio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką bei profesionalią komandą, kuri laukia Jūsų prisijungiant!

Konfidencialumas garantuojamas. CV siųsti el. paštu.

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. į rankas

UAB "FINLINE" - profesionalių buhalterių komanda, teikianti profesines buhalterinės apskaitos tvarkymo, mokesčių skaičiavimo ir kitas su verslo administravimu susijusias konsultacines paslaugas.
Informacija apie UAB „FINLINE“
1484 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Marius Niaura