UAB „Advantus“

BUHALTERĖ (-IS)

2300-2650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Mūsų klientė - inovatyvi mokslinė-gamybinė įmonė, užsiimanti oro eismo valdymo sistemų ir radiolokatorių gamyba bei modernizavimu, prie draugiškos ir veržlios komandos kviečia prisijungti buhalterį (-ę), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už vienos iš grupės įmonių buhalterinę apskaitą.

  • Pilnas apskaitos vedimas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo vienoje iš grupės įmonių;
  • Mokėjimų vykdymas ir kontrolė;
  • Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms institucijoms ir įmonės vadovybei;
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas;
  • Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita.

Reikalavimai:

  • Išsilavinimas ekonomikos, finansų ar buh. apskaitos srityje;
  • 5 metų darbo patirtis panašioje pozicijoje;
  • Visų įmonės buhalterijos sričių išmanymas;
  • Labai geras apskaitą ir finansinės atskaitomybės sudarymą reglamentuojančių LR teisės aktų išmanymas;
  • Puiki šnekamoji bei rašomoji lietuvių k., geros rusų (B2 lygis) ir anglų (B1 lygis) kalbų žinios;
  • Savarankiškumas ir domėjimasis apskaitos ir mokesčių naujovėmis.

Naudingi įgūdžiai:
  • Mokėjimas dirbti buhalterinės apskaitos programa Rivilė;
  • Darbo patirtis gamybinėje įmonėje.

Mes siūlome:

  • Įdomų darbą modernioje įmonėje, vykdančioje savo veiklą tarptautinėje rinkoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir puikias darbo sąlygas;
  • Konkurencingą ir kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • Nemokamą transportą į darbą ir iš darbo arba degalų kompensaciją;
  • Įvairias papildomas naudas (pusryčiai, pietūs, skiepai ir kt.).

Informuojame, kad Jums kandidatuojant į šią poziciją ir atsiuntus mums savo gyvenimo aprašymą, Jūsų asmens duomenys bus naudojami tik šios atrankos tikslais. Kviečiame susipažinti su Advantus privatumo politika:

Atlyginimas

2300-2650 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.