Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „EUROAPOTHECA“
More about company »

Buhalterė | -is

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „EUROAPOTHECA“

Darbo pobūdis

  • pilnas buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
  • mokesčių apskaita, ataskaitų, deklaracijų ruošimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms;
  • konsultavimas apskaitos ir mokesčių klausimais.

Reikalavimai

  • panašaus darbo patirtis ( < 2 m.);
  • finansų, ekonomikos ar buhalterijos srities išsilavinimas;
  • patirtis dirbant su Microsoft Dynamics Navision;
  • buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
  • atsakingumas, pozityvumas, atidumas detalėms, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome

  • profesionalią ir draugišką komandą;
  • profesinį ir asmeninį tobulėjmą;
  • puikias darbo sąlygas ir papildomas naudas.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis algos dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir kompetencijų lygio.

Euroapotheca is an international group of companies managing retail pharmacy networks and wholesale companies in Lithuania, Latvia, Estonia, Poland and Sweden (670 pharmacies, 3,800+ employees). Leading position in Lithuania and strong presence in other markets of the region. Unique brand & reputation of business innovator, reliable partner and preferred employer.
informacija apie UAB „EUROAPOTHECA“
4764 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
65
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2334 €
25% uždirba 2334-3359 €
25% uždirba 3359-4562 €
25% uždirba nuo 4562 €