Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „M.M.M. projektai“
More about company »

Buhalterė (-is)

1300-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „M.M.M. projektai“

Darbo pobūdis

  • Savalaikis ir tikslus buhalterinės apskaitos pirminių dokumentų tvarkymas;
  • Grupės įmonių sąskaitų suvedimas ir suderinimai;
  • Deklaracijų bei statistinių ataskaitų rengimas;
  • Banko operacijų apskaita;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Buhalterinių mėnesio ataskaitų pildymas;
  • Kiti darbai, pavesti įmonių grupės vyr. buhalterio ar finansų vadovo.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų ar susijusiose srityse;
  • Buhalterio darbo patirtis (ne mažesnė nei 2-3 metai);
  • Analitinis mąstymas bei noras bendradarbiauti ir dirbti komandoje;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, kruoštumas, orientacija į rezultatą;
  • Anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Šiuolaikiškas biuras, patogi lokacija su daugybe maitinimo įstaigų šalia bei nemokamu parkavimu.
Siūlomas atlyginimas (bruto) nuo 1300 iki 2500 EUR, priklausomai nuo turimų įgūdžių bei atliekamų darbų pobūdžio ir kiekio.
Susidomėjusius prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką iki 2020-01-15. Konfidencialumą garantuojame.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

1300-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo bendrovė, priklausanti vienai didžiausių verslo grupių Lietuvoje bei užsiimanti komercinių ir gyvenamųjų projektų vystymu, taip pat ir nekilnojamojo turto valdymu.
informacija apie UAB „M.M.M. projektai“
7380 €
Vid. atlyginimas bruto
(5.5 karto didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.