Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Specialistas“

Buhalterė (-is)

Nuo 2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Specialistas“

Darbo pobūdis

Akcizinio sandėlio apskaitos organizavimo vykdymas;
Akcizo ir kitų mokesčių apskaičiavimas ir apmokėjimo teisingumo užtikrinimas;
Mokestinių ataskaitų paruošimas ir pateikimas;
Įvairiapusė pagalba vadovams, padedant užtikrinti tinkamos buhalterinės apskaitos vykdymą.

Reikalavimai

Sėkminga ne mažiau nei 3 m. analogiško darbo patirtis;
Aukštasis universitetinis išsilavinimas (finansų, ekonomikos srityse);
Analitinis bei loginis mąstymas;
Lojalumas bei atsakingumas.

Mes jums siūlome

Kompetencijas atitinkantį konkurencingą atlyginimą;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis priklauso nuo pasiektų rezultatų, turimos patirties ir kompetencijų.

Laikinojo įdarbinimo paslaugų įmonė, atliekanti ir išorinio personalo skyriaus funkcijas.