Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „365 Kemperiai“

Buhalterė (-is)

2100-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „365 Kemperiai“

Darbo pobūdis

DARBO VIETA - Avižieniai

Pirminių apskaitos duomenų ir operacijų vedimas;
Pardavimo sąskaitų išrašymas grupės įmonėms ir klientams;
Skolų derinimas su tiekėjais ir pirkėjais;
Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita;
Atlyginimų skaičiavimas (9 darbuotojai);
Įmonės veiklos rezultatų sisteminimas bei analizė;
Vadovo konsultavimas, pasiūlymų teikimas dėl efektyvių ir inovatyvių apskaitos sprendimų;
Ūkinių ir finansinių operacijų apskaitos teisėtumo užtikrinimas;
Apskaitos procesų įmonėje koordinavimas ir kontrolė;
Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms ir kitoms institucijoms, bankams;
Finansinės atskaitomybės ruošimas, teikimas ir pristatymas vadovybei;
Kitų pavestų užduočių, susijusių su apskaita ir finansais, vykdymas;
Pajamų ir sąnaudų klasifikavimas pagal įmonės vidinę politiką.

Reikalavimai darbuotojui

Išsilavinimas apskaitos/finansų srityje;
Ne mažesnė nei 3 metų panašaus darbo patirtis;
LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, išmanymas, domėjimasis buhalterinėmis naujienomis;
Atsakingumas, tikslumas, greita orientacija, savarankiškumas, geri bendravimo įgūdžiai, analitinis mąstymas;
Anglų kalbos žinios;
Gebėjimas efektyviai valdyti ir sisteminti informaciją bei spęsti iškilusias problemas;
Analitinis, loginis mąstymas, atidumas detalėms, kruopštumas.

Įmonė siūlo

Kompetenciją ir iniciatyvumą atitinkantį darbo užmokestį;
Nedidelį ir draugišką kolektyvą;
Galimybę prisidėti prie apskaitos bei finansų procesų vystymo bei tobulinimo;
Darbas ofise (Avižieniuose) - 9:00-18.00;

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

2100-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „365 Kemperiai“ – esame didžiausia Baltijos šalyse įmonė užsiimanti kemperių bei prikabinamų namelių pardavimu, teikianti kemperių nuomos ir serviso paslaugas bei siūlanti platų kemperių/ prikabinamų namelių aksesuarų bei papildomos įrangos asortimentą.
Kemperiai 365 darbą vadina kelione ne tik aplink pasaulį, bet ir savo tobulėjimo link!
informacija apie UAB „365 Kemperiai“
2824 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.