Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „HSG Service“

Buhalterė (-is)

1200-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „HSG Service“

Darbo pobūdis

  • Pirminių apskaitos dokumentų apdorojimas ir registravimas į apskaitos programą Rivilė.
  • Banko operacijų ir sąskaitų likučių apskaita.
  • Atskaitingų asmenų ir komandiruočių išlaidų apskaita.
  • PVM sąskaitų faktūrų registrų pateikimas i.SAF posistemyje, kryžminių duomenų sutikrinimas.
  • Įmonės kuro apskaita.
  • Pagalba vyr. buhalterei.
  • Kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Darbo vieta: Vilnius.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas finansų, ekonomikos, apskaitos srityse.
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius išmanymas.
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
  • Patirtis tvarkant statybinės įmonės apskaitą bent vienerius metus.
  • Analitinis mąstymas, atsakingumas, atidumas, tikslumas, kruopštumas.

Privalumai:
  • Darbo patirtis dirbant su apskaitos programa Rivilė.
  • Gebėjimas komunikuoti anglų/rusų kalbomis.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje įmonėje.
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą.
  • Stabilų, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. į rankas
Galutinis atlyginimas priklauso nuo kandidato patirties ir turimų kompetencijų.

UAB "HSG Service" – profesionalų komanda, teikianti aukščiausios kokybės elektros instaliacijos, silpnų srovių inžinerijos paslaugas pramoniniuose objektuose, laivuose. Taip pat atliekame suvirinimo, vamzdynų montavimo, santechnikos sričių darbus.
Įmonė sėkmingai vykdo savo projektus Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje ir kitose šalyse.
informacija apie UAB „HSG Service“
2472 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
115
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1594 €
25% uždirba 1594-2394 €
25% uždirba 2394-3040 €
25% uždirba nuo 3040 €