Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Tezaurus konsultacijos“

Buhalterė (-is) - Vyr. buhalterė (-is)

800-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Tezaurus konsultacijos“
UAB "Tezaurus konsultacijos" - nuo 1998 metų buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio skaičiavimo, verslo valdymo sistemų diegimo bei kitas susijusias paslaugas teikianti įmonė.
Šiuo metu plečiame savo komandą ir ieškome apskaitos specialistų, tiek buhalterių, tiek vyr. buhalterių darbui mūsų biure Vilniuje.

Darbo pobūdis

  • Darbas komandomis, kurias sudaro vyr. buhalteris ir 1-3 buhalteriai, kas leidžia tobulėti, konsultuotis, efektyviai dirbti ir turėti pavadavimo galimybę atostogų metu;
  • Kasdienių skirtingų buhalterinės apskaitos užduočių atlikimas ir klausimų sprendimas (priklausomai nuo turimos kompetencijos);
  • Savaitinių, mėnesinių ataskaitų rengimas ir deklaracijų pildymas;
  • Tiesioginis bendravimas su apskaitos klientais ir jų konsultavimas;
  • Vyr. buhalteriui: bendras apskaitos procesų organizavimas, priežiūra ir kontrolė; vadovavimas 1-3 buhalterių komandai; metinių, ketvirtinių finansinių ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas apskaitos, audito, finansų ar pan. srityje;
  • Noras augti, tobulėti ir gilinti žinias šioje srityje;
  • Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas;
  • Vyr. buhalteriui - Vyr. buhalterio patirtis ne mažiau kaip 1 m;
  • Patirtis apskaitos paslaugas teikiančioje įmonėje – privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Nemokami užkandžiai

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
Tobulėjimą apskaitos srityje;
Realias karjeros galimybes grupės įmonėse;
Patogų ir produktyvų darbą moderniomis technologijomis;
Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
Konkurencingą, reguliariai peržiūrimą atlyginimą;
Tobulėjimo galimybes, kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus.

Atlyginimas

800-2000 €/mėn. į rankas

Šiuo metu plečiame savo komandą ir ieškome apskaitos specialistų darbui mūsų biuruose Vilniuje ir Utenoje.
informacija apie UAB „Tezaurus konsultacijos“
2359 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.