Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAD BB „SAGAUTA“
More about company »

Buhalterė (-is)

Vilnius - UAD BB „SAGAUTA“

Darbo pobūdis

  • Įmonės apskaitos tvarkymas ;
  • Darbo užmokesčio ir personalo apskaita;
  • Pagalba vyr. finansininkui rengiant ataskaitas;
  • Kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • Buhalterinio, administracinio darbo patirtis;
  • Aukštasis arba aukštesnysis buhalterinis (apskaitos, finansų) išsilavinimas;
  • Anglų kalba;
  • Darbas su programomis STEKAS, AGNUM būtų privalumas;
  • Geri darbo įgūdžiai (MS Office);
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Darbštumas, kruopštumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę realizuoti savo žinias;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją;
  • Kompetencijas atitinkantį atlyginimą.

Esame vienas iš draudimo rinkos lyderių - antra didžiausia draudimo brokerių bendrovė Lietuvoje, draudimo srityje dirbanti nuo 1996 m. Norėdami išlaikyti lyderiaujančią poziciją draudimo rinkoje, kiekvienam savo klientui stengiamės sukurti pridėtinę vertę.
Informacija apie UAD BB „SAGAUTA“
1975 €
Vid. atlyginimas bruto
(53% didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1265 €
25% uždirba 1265-1734 €
25% uždirba 1734-2038 €
25% uždirba nuo 2038 €
Vadovas: Katerina Katrė Pavlidi