Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UADBB SAGAUTA
More about company »

Buhalterė (-is)

Vilnius - UADBB SAGAUTA

Darbo pobūdis

  • Įmonės apskaitos tvarkymas ;
  • Darbo užmokesčio ir personalo apskaita;
  • Pagalba vyr. finansininkui rengiant ataskaitas;
  • Kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • Buhalterinio, administracinio darbo patirtis;
  • Aukštasis arba aukštesnysis buhalterinis (apskaitos, finansų) išsilavinimas;
  • Anglų kalba;
  • Darbas su programomis STEKAS, AGNUM būtų privalumas;
  • Geri darbo įgūdžiai (MS Office);
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Darbštumas, kruopštumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę realizuoti savo žinias;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją;
  • Kompetencijas atitinkantį atlyginimą.

Esame vienas iš draudimo rinkos lyderių - antra didžiausia draudimo brokerių bendrovė Lietuvoje, draudimo srityje dirbanti nuo 1996 m. Norėdami išlaikyti lyderiaujančią poziciją draudimo rinkoje, kiekvienam savo klientui stengiamės sukurti pridėtinę vertę.
informacija apie UADBB SAGAUTA
2044 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1351 €
25% uždirba 1351-1804 €
25% uždirba 1804-2322 €
25% uždirba nuo 2322 €