Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

buhalterės darbas

1000-1150 €/mėn. Į rankas
Radviliškis, Šiauliai - UAB „EMTRA“

Darbo pobūdis

įmonės dokumentų tvarkymas: nuo pradinių apskaitos dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės. Įmonės personalo dokumentai.

Reikalavimai

buhalterės darbo patirtis, darbas su paskaitos programa ,,Rivilė'' privalumas, geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai privalumas, anglų kalbos mokėjimas privalumas, aukštasis arba aukštesnysis buhalterinės apskaitos išsilavinimas

Mes jums siūlome

darbui reikalingas visas priemones

Atlyginimas

1000-1150 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „EMTRA“

Keleivių pervežimas reguliariais miesto ir priemiesčio maršrutais, autobusų nuoma.
informacija apie UAB „EMTRA“
989 €
Vid. atlyginimas bruto
38
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 680 €
25% uždirba 680-747 €
25% uždirba 747-1071 €
25% uždirba nuo 1071 €