Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Tezaurus konsultacijos“

Buhalterės (-io) padėjėja (-as)

Vilnius - UAB „Tezaurus konsultacijos“

Darbo pobūdis

Dokumentų registravimas apskaitoje;
Pirminių dokumentų rengimas;
Pagalba vyr. finansininkui rengiant ataskaitas;
Informacijos analizė ir tikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas apskaitos, audito arba finansų srityje;
Noras augti, tobulėti ir gilinti žinias šioje srityje;
Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

Tobulėjimą apskaitos ir/arba audito srityje;
Realias karjeros galimybes tarptautiniame apskaitos ir audito įmonių tinkle;
Patogų ir produktyvų darbą moderniomis technologijomis;
Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
Konkurencingą, reguliariai peržiūrimą atlyginimą;
Tobulėjimo galimybes, kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus.

UAB "Tezaurus konsultacijos" - nuo 1998 metų buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio skaičiavimo, verslo valdymo sistemų diegimo bei kitas susijusias paslaugas teikianti įmonė.

Šiuo metu plečiame savo komandą ir ieškome apskaitos specialistų darbui mūsų biuruose Vilniuje ir Utenoje.
informacija apie UAB „Tezaurus konsultacijos“
2359 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.