CVB client

BUHALTERIO (-ĖS) ASISTENTAS (-Ė) - 0,6 ETATO

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SME Finance“

Darbo pobūdis:

  • Pirminių pirkimo dokumentų apskaita ir administravimas;
  • Duomenų rinkimas, sisteminimas ir ataskaitų pateikimas;
  • Skolų derinimas su tiekėjais ir pirkėjais;
  • Banko operacijų apskaita;
  • Biuro priežiūra.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis nebūtina, bet būtų kaip privalumas;
  • Išsilavinimas verslo, apskaitos, finansų ar ekonomikos srityje būtų stiprus pagrindas sėkmei atliekant paskirtus darbus;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Office programomis);
  • Praktinė tvarkingo ir profesionalaus dokumentų valdymo patirtis būtų privalumas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, lankstumas bei gebėjimas greitai orientuotis situacijoje;
  • Noras nuolat mokytis, žiniomis dalintis su kolegomis ir siekti puikių rezultatų dirbant komandoje;
  • Jums artimos mūsų vertybės – kooperacija, darbas komandoje, partnerystė, paslaugumas– ir esate pasiryžęs vadovautis jomis dirbant mūsų įmonėje;
  • Darbo su RIVILE patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Darbo laiką, kuris gali būti lanksčiai derinamas su mokslu;
  • Pilnai aprūpintą darbo vietą;
  • Draugišką kolektyvą, kuris dalijasi patirtimis;
  • Aplinką, kurioje turėsite profesinio tobulėjimo galimybes, aukštą savarankiškumo bei atsakomybės lygį;
  • Užduotis ir veiklas, kuriose galėsite gilinti savo turimas žinias ir įgūdžius;
  • Profesinio mokymosi galimybes.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „SME Finance“

„SME Finance“ - patyrusių finansų sektoriaus profesionalų komanda, padedanti augti verslui. Per pirmuosius dvejus įmonės veiklos metus mes tapome pirmaujančia kompanija Baltijos šalyse, siūlančia platų paslaugų spektrą ir teikiančia finansavimą iki 5 mln. EUR. Mes nuolat kuriame novatoriškas finansavimo priemones verslui, turime ambicingų idėjų ir siekiame tapti profesionaliausia klientų ir partnerių pripažinta skaitmeninio skolinimo platforma.
informacija apie UAB „SME Finance“
5476 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
104
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2448 €
25% uždirba 2448-3397 €
25% uždirba 3397-5404 €
25% uždirba nuo 5404 €