Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "LPP LITHUANIA"
More about company »

Buhalterio (-ės) pavaduotojas (-a)

Vilnius - UAB "LPP LITHUANIA"

Darbo pobūdis

  • Dokumentų tvarkymas „Rivilės“ apskaitos programa;
  • Komandiruočių išlaidų, padalinių avansinių ūkio išlaidų bei kitų pirminių dokumentų apskaita;
  • Kuro, pagal kelionės lapus, apskaita ir nurašymas;
  • Metinių / mėnesinių deklaracijų pildymas (B klasė, labdara, kuro tarša, pakuotė);
  • Darbuotojų priedų prie atlyginimo tikrinimas ir importas į apskaitos programą;
  • Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių padalinių dokumentų (kasos dokumentai, grąžinimai, PVM sąskaitos-faktūros ir pan.) tikrinimas, pasibaigus kalendoriniam mėnesiui;
  • Bendradarbiavimas su centriniu LPP S.A. ofisu. Reikalingos jiems informacijos pateikimas ir ataskaitų rengimas;
  • Bendradarbiavimas su auditoriais. Įvairios informacijos ir ataskaitų ruošimas, derinimas ir pateikimas;
  • Išleistų į rinką pakuočių ir jų atliekų apskaita. GPAIS sistemos pildymas;

Reikalavimai

  • Gebėjimas dirbti programa „Rivilė“ (privalumas);
  • Raštvedybos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Kruopštumas, atsakingumas, atidumas detalėms;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naujoves;
  • Noras dirbti ir tobulėti;
  • Galimybė dirbti visą darbo dieną;
  • Išsilavinimas - Aukštasis universitetinis;
  • Gerai mokėti anglų kalbą. Minimalus lygis – B1;
  • Sėkminga bent 3 metų panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Priedus prie atlyginimo;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje tarptautinėje įmonėje.

LPP Lithuania – tarptautinė lenkų kapitalo įmonė, LPP S.A. grupės dalis, jau 25 metus sėkmingai dirbanti drabužių industrijoje. Įmonė atstovauja prekinius ženklus: Reserved, Cropp, House, Mohito ir Sinsay. LPP S.A. atidarė parduotuves 19-oje Europos šalių, Azijoje ir artimuosiuose Rytuose.
Informacija apie UAB "LPP LITHUANIA"
683 €
Vid. atlyginimas bruto
272
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 361 €
25% uždirba 361-552 €
25% uždirba 552-800 €
25% uždirba nuo 800 €
Vadovas: Irina Gromova