Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Bravo events“
More about company »

Buhalterio (-ės) (terminuota darbo sutartis)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Bravo events“

Darbo pobūdis

  • Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas, pirkimų,
avansinių apyskaitų apskaita;
  • Banko ir kasos operacijų registravimas;
  • Ilgalaikio turto apskaita;
  • Kuro apskaita;
  • Apskaitos likučių derinimas;
  • Kitų vyr. buhalterio pavedimų vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas (buhalterija);
  • Ne mažesnė nei 2 metų buhalterinio darbo patirtis;
  • Ne mažesnė nei 1 metų praktinio darbo patirtis su
apskaitos programa „RIVILĖ“;
  • buhalterinio darbo patirtis;
  • Geras kompiuterinis raštingumas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti
komandoje;
  • Geros rusų kalbos žinios būtų privalumas.

Privalumai

  • Patrauklios darbo sąlygos bei visos socialinės
garantijos.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Bravo events“ - renginių (koncertų, parodų, muzikos festivalio GRANATOS LIVE) organizavimo įmonė.