Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Finansų paslaugos“

BUHALTERIO PADĖJĖJAS (-A) - APSKAITININKAS (-Ė)

500-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Finansų paslaugos“

Pasiūlymas Jums:

Stabili, auganti įmonė, užtikrinta ilgalaikė darbo vieta; galimybė kelti profesinę kvalifikaciją, apmokymai; sąžiningas finansinis atlygis. Manome, kad ir patogus biuras bei profesionalios darbo priemonės gali būti svarbu. Jei tikitės žinių, patirties ir karjeros perspektyvos, siųskite savo gyvenimo aprašymą. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybės:

Įmonių, priklausančių įmonių grupei, pirminių dokumentų apskaita. Apskaitą tvarkome BSS ir B1 programomis, su kuriomis supažindinsime ir apmokysime.

Lūkesčiai kompetencijai:

Tikimės, kad turite išsilavinimą, susijusį su finansais ar dar studijuojate ir norite pradėti savo karjerą nuo pirmo žingsnio. Tikimės, kad esate kruopštus, atsakingas ir imlus žmogus, pasiruošęs daug išmokti, sužinoti ir pasiekti.

Nepraleiskite progos sužinoti daugiau – siųskite savo CV.

Atlyginimas

500-600 €/mėn. į rankas
UAB „Finansų paslaugos“

UAB „Finansų paslaugos“

UAB “Finansų paslaugos” – įmonė, teikianti buhalterinės apskaitos paslaugas įmonių grupei, vienijančiai finansų, NT ir paslaugų srities įmones. Sužinokite daugiau apie mus -
Stipriname komandą ir priimtume profesionalą šioms pareigoms: