Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ELMO technologijos“
More about company »

Buhalteris - apskaitininkas

550-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ELMO technologijos“

Darbo pobūdis

  • Priimti, apdoroti pirminius buhalterinės apskaitos dokumentus ir laiku registruoti juos įmonės apskaitos sistemoje.
  • Rengti ataskaitas ir teikti analitinius duomenis įmonės vadovybei, auditoriams, kontroliuojančioms institucijoms;
  • Apskaityti ilgalaikį materialųjį ir nematerialųjį turtą, trumpalaikį turtą pagal verslo apskaitos standartus ir įmonės apskaitos politiką;
  • Vykdyti banko operacijų apskaitą, sąskaitų tvarkymą ir apdoroti informaciją;
  • Pirkėjų skolų ir įsipareigojimų tiekėjams apskaita ir inventorizavimas;
  • Pridėtinės vertės mokesčio apskaita, informacijos teikimas vyr.buhalteriui;
  • Bendradarbiavimas ir ataskaitų teikimas finansų kontrolieriui;
  • Pagalba rengiant biudžetus, pasiūlymus, tikslus, auditų metu bei teikiant metines finansines ataskaitas;
  • Apskaitos procesų tobulinimas
  • Pagalbiniai mėnesio uždarymo darbai.

Reikalavimai

  • Apskaitininiko arba buhalterio darbo patirtis (minimum du metai).
  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Pageidautina suprasti rusų arba anglų kalbas (reikės bendrauti su kolegomis).
  • Darbas su apskaitos programa - Rivile Gama.
  • Kruoštumas ir atidumas.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, komunikabilumas, atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas, noras siekti rezultato, mokytis ir tobulėti.
  • Excel įvaldymas

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką darbą patikimoje ir sparčiai augančioje kompanijoje,
  • Visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Pilnai paruoštą darbo vietą ir kitas darbui reikalingas priemones;
  • Vyr. buhalterio pagalbą;
  • Nemokami pietūs;
  • Modernus ofisas miesto centre

Atlyginimas

550-900 €/mėn. į rankas

LED apšvietimo gamyba, didmeninė bei mažmeninė prekyba.
Informacija apie UAB „ELMO technologijos“
1070 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 871 €
25% uždirba 871-991 €
25% uždirba 991-1186 €
25% uždirba nuo 1186 €
Vadovas: Erika Matonė