Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Meškėnas“

Buhalteris - apskaitininkas

1450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Meškėnas“

Darbo pobūdis

Pirminės apskaitos dokumentų tvarkymas, dokumentų įvedimas į apskaitos programą, atsargų kontroliavimas ir valdymas, sąskaitų ir ūkinių operacijų, dokumentų ir jų fiksavimas buhalteriniuose įrašuose ir jų kontrolė, avansinių apyskaitų kontrolė, gamybos apskaitos operacijos, gaminių pakuotės ir atliekų apskaita GPAIS sistemoje.

Reikalavimai darbuotojui

Išsilavinimas -aukštesnysis/koleginis. Mokymosi studijų programa - buhalterinė apskaita, kvalifikacija - buhalteris. Apskaitininko darbo patirtis gamybinėje įmonėje (būtina), darbas buhalterine programa "Būtent", buhalterinio darbo patirtis - nuo 3metų.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantjas

Atlyginimas

1450 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Ilgus metus mes sėkmingai vystėme šokoladinių glaistų ir įdarų gamybą. Tačiau 2009 metais užsibrėžėme ir naujų, ambicingų, tikslų – pagyvinti šokolado rinką tiek Lietuvos, tiek užsienio mastu bei reikliam vartotojui pasiūlyti išskirtinį, kokybišką ir natūralų rūšinį šokoladą.
informacija apie UAB „Meškėnas“
2347 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1330 €
25% uždirba 1330-1766 €
25% uždirba 1766-3310 €
25% uždirba nuo 3310 €