Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Norac“

Buhalteris (-ė) - analitikas (-ė)

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Norac“

Darbo pobūdis

  • Buhalterinių operacijų vykdymas – pardavimų, pirkimų bei kitų dokumentų registravimas/rengimas ir jų atitikimo LR įstatymams užtikrinimas.
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas bei įvairių ataskaitų valstybinėms įstaigoms (SODRAI, VMI) teikimas.
  • Vidinių įmonės ataskaitų rengimas vadovybei, auditoriams, kontroliuojančioms institucijoms.
  • Mokėjimo pavedimų ruošimas, banko operacijų apskaita.
  • Skolų likučių derinimas su tiekėjais bei pirkėjais.
  • Kitų, tiesioginio vadovo deleguotų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas buhalterijos, apskaitos ar finansų srityje.
  • Buhalterinio darbo patirtis (gamybos įmonėje būtų privalumas).
  • Apskaitos bei mokesčius LR reglamentuojančių teisės aktų išmanymas.
  • Geros anglų kalbos žinios.
  • Puikūs darbo su Microsoft Excel įgūdžiai.
  • Analitinis mąstymas.
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas, gebėjimas planuoti laiką, greitas prisitaikymas prie pokyčių.

  • Galimybę auginti savo kompetencijas skandinaviško kapitalo tarptautinėje įmonėje.
  • Atsakingas bei įdomias darbines užduotis, kurios neleis nuobodžiauti.
  • 24/7 galiojantį sveikatos draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
  • Draugišką, veržlią bei visada pasiruošusią padėti komandą.
  • Įmonės vasaros bei žiemos renginius.
  • Karštomis vasaros dienomis - ledus! O komandos stiprinimui petraukėlių metu, kava bei saldainiai - savaime suprantami!

Įdomu, kas dar tavęs laukia? Nedvejok, o kandidatuok!

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Norac“

UAB „Norac“

UAB NORAC – norvegiško kapitalo įmonė, priklausanti „Otterlei Group“ įmonių grupei, Lietuvoje savo veiklą vykdo nuo 2006 metų. Įmonė gamina modulinius vonios kambarius, įvairias pertvarų plokštes ir ugniai atsparias duris. Šiuo metu plečiame savo veiklą ir į komandą kviečiame prisijungti naujus narius. Įmonėje svarbus kiekvienas darbuotojas, todėl užtikriname geras darbo sąlygas, apmokymus darbo vietoje bei šaunią ir visada padėsiančią komandą!
informacija apie UAB „Norac“
1916 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
248
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1415 €
25% uždirba 1415-1709 €
25% uždirba 1709-2096 €
25% uždirba nuo 2096 €