UAB „Finansai šalia“

Buhalteris(-ė) - apskaitininkas(-ė)

1100-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Finansai šalia“

Darbo pobūdis

Ieškome kruopštaus ir atsakingo žmogaus, buhalterinių paslaugų įmonėje, norinčio mokytis ir tobulėti buhalterinės apskaitos srityje.

Reikalavimai darbuotojui

Išsilavinimas finansų apskaitos/buhalterijos srityje;
patirtis buhalterinės apskaitos srityje ne mažiau kaip 1 metai;
mokėti rašyti/bendrauti anglų kalba;
gebėjimas lengvai naudotis kompiuterinėmis technologijomis;
patirtis dirbant su apskaitos programa „Rivilė“ (privalumas);
savarankiškumas, iniciatyvumas, kruopštumas, atidumas;
noras mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo

Ilgalaikį darbą stabilioje bei augančioje įmonėje;
galimybę tobulėti profesinėje srityje augti bei įgyti patirties stipriame specialistų kolektyve;
ofisą Vilniaus miesto centre bei šiuolaikišką darbo aplinką;
Darbo užmokestį nuo 1100 -1700 eur/mėn. neatskaičius mokesčių (priklausomai nuo turimos darbo patirties).

Siūlome draugišką, jaunatvišką ir veržlų kolektyvą bei visas reikalingas darbui priemones.

Atlyginimas

1100-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

Adresas: Aludarių g. 5-52, Vilnius
informacija apie UAB „Finansai šalia“
2492 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.