Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
"Marzotto įmonių grupė"
More about company »

Buhalteris (-ė) - apskaitininkas (ė)

Kaunas - "Marzotto įmonių grupė"

Darbo pobūdis

  • pirkimo, bei pardavimo dokumentų apskaitos tvarkymą pagal galiojančius LR teisės aktus;
  • gamybos apskaitos tvarkymą;

Nesant pilno krūvio buhalterio (ės) darbo pozicijoje, nuolatinė pagalba kitam skyriui.

Reikalavimai

  • Buhalterinis/ekonominis išsilavinimas;
  • Minimali buhalterio darbo patirtis iki 1 metų;
  • Mokesčius reglamentuojančių LR teisės aktų išmanymas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, komunikabilumas;
  • Anglų kalba (raštu, žodžiu).

Privalumai:
  • buhalterinio darbo patirtis vedant gamybinių, įmonių apskaitą;
  • italų kalbų mokėjimas.
  • mokėti dirbti su buhalterinės apskaitos programa "SAP", VMI - iMAS;

Mes jums siūlome

  • įdomų darbą stabilioje kompanijoje;
  • karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Liteksas – istorinė tekstilės įmonė įkurta 1927 metais. 2000 metais birželį įmonė prisijungė prie svarbiausios Italijos tekstilės/rūbų gamintojų grupė - Marzotto Group.
Informacija apie "Marzotto įmonių grupė"
1099 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
135
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 822 €
25% uždirba 822-976 €
25% uždirba 976-1179 €
25% uždirba nuo 1179 €
Vadovas: Rūta Matulaitytė