Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „Linas Agro“

Buhalteris (-ė) - apskaitininkas (-ė)

1400-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kėdainiai - AB „Linas Agro“

Darbo pobūdis

UAB „Linas Agro“ Grūdų centrai į savo komandą kviečia buhalterę (-į) - apskaitininkę (-ą) grūdų apskaitai vesti elevatoriuose.

Darbo pobūdis:
  • Pirminių dokumentų suvedimas;
  • Grūdų pirkimo kvitų forminimas;
  • Trąšų bei chemijos apskaitos vedimas;
  • Elevatorių paslaugų pardavimo sąskaitų-faktūrų išrašymas;
  • Elevatorių veiklos sąskaitų-faktūrų pirkimas - pajamavimas;
  • Kiti apskaitos darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas finansų arba buhalterinės apskaitos srityje;
  • Buhalterio/apskaitininko darbo patirtis žemės ūkio produktų srityje;
  • LR teisės aktų reglamentuojančių buhalterinę apskaitą išmanymas;
  • Darbo su MS Dynamics Axapta / Navison patirtis būtų privalumas;
  • Geri darbo MS Office (ypač Excel programa ) įgūdžiai;
  • Atidumas detalėms, atsakingumas, iniciatyvumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

  • Darbą vienoje didžiausių ir perspektyviausių agrosektoriaus įmonių grupėje;
  • Draugiškus ir padedančius kolegas;
  • Nuo darbo rezultatų priklausančią metinę premiją.

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

AB "Linas Agro" - agroverslo lyderė, daugiau kaip 30 metų prekiaujanti žemės ūkio produkcija tarptautinėje rinkoje bei teikianti prekes ir paslaugas žemdirbiams.

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite savo asmens duomenis AB „Linas Agro" bei sutinkate, kad juos rinksime ir tvarkysime kandidatų į darbo vietas atrankos tikslais. Išsamiau su mūsų vykdoma kandidatų asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti
informacija apie AB „Linas Agro“
4856 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
212
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2248 €
25% uždirba 2248-3166 €
25% uždirba 3166-4660 €
25% uždirba nuo 4660 €