Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „D&G apskaita“
More about company »

Buhalteris (-ė) - apskaitininkas (-ė)

700–900 Eur
Klaipėda - UAB „D&G apskaita“

Darbo pobūdis

Pirminių dokumentų suvedimas į apskaitos sistemą, valstybės institucijų sistemas, duomenų tikrinimas, ataskaitų formavimas.

Reikalavimai

  • ne mažesnė nei 5 metų darbo patirtis apskaitos srityje
  • rusų, anglų kalbų geros žinios (gebėjimas skaityti ir rašyti)
  • kompiuterinis raštingumas
  • kruopštumas ir atidumas
  • gebėjimas dirbti savarankiškai

Mes jums siūlome

  • draugišką kolektyvą
  • laiku mokamą darbo užmokestį
  • įdomų ir perspektyvų darbą

Atlyginimas

700–900 Eur atskaičius mokesčius

įmonė nuo 2006 metų teikia buhalterinės apskaitos paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui. Joje dirba išskirtinai draugiškas ir linksmas merginų kolektyvas.