Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Deimantų fabrikas“

Buhalteris (-ė)- Apskaitininkas (-ė)

900-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Deimantų fabrikas“

Darbo pobūdis

Juvelyrikos prekių suvedimas į sistemą
Juvelyrikos pirkimų suvedimas į sistemą, pajamavimas
Juvelyrikos gamybos pajamavimas
Sąskaitų faktūrų išrašymas
Pavedimų atlikimas ir jų registravimas
Pirkimo sąskaitų registravimas
Ataskaitų rengimas
Sklandus dokumentų ir informacijos perdavimas buhalterijos įmonei

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (finansų, ekonomikos ar buhalterinės apskaitos srityje)
Darbo apskaitoje patirtis nuo 5 metų
Gebėjimas dirbti Microsoft Office programų paketu (itin geri įgūdžiai dirbant su „Microsoft Excel“ programa)
Organizaciniai sugebėjimai, savarankiškumas, atsakomybė, analitinis mąstymas
Anglų kalbos žinios
Patirtis dirbant su apskaitos programa Dineta - didelis privalumas

Mes jums siūlome

Darbą stabilioje, sparčiai augančioje kompanijoje
Iššūkius, tobulėjimą ir kompetencijų auginimą
Būti inovatyvios komandos dalimi, prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

UAB "Deimantų fabrikas" - "The Factory Diamonds and Jewellery By Ribas" atstovybė Vilniuje, kurios veikla - juvelyrinių dirbinių ir brangakmenių pardavimas
informacija apie UAB „Deimantų fabrikas“
1923 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.