Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Omnicom Media Group“

Buhalteris (-ė) - apskaitininkas (-ė)

1100-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „Omnicom Media Group“

Darbo pobūdis

  • 3-ų grupės Įmonių grupės sąskaitų su tiekėjais tvarkymas ir apskaita;
  • Sąskaitų klientams išrašymo priežiūra (automatizuotas procesas sistemoje);
  • Projekto finansinės dalies suvedimas į verslo vystymo sistemą ir Navision;
  • Skolų savalaikis išieškojimas, bendraujant su klientais, bendradarbiaujant su įmonės darbuotojais;
  • Ilgalaikio turto apskaita;
  • Sąskaitų archyvo priežiūra;
  • Pagalba vyr. buhalterei ruošiant kasmetinio audito dokumentus;
  • Darbo laiko apskaitos tvarkymas;
  • Statistikos departamento siunčiamų ataskaitų tvarkymas ir kt. šiai pareigybei numatyti darbai ( konkretus sąrašas bus aptartas su atrinktais kandidatais pokalbio metu).

Reikalavimai

  • Išsilavinimas – buhalterinė apskaita
  • Jūsų patirtis žiniasklaidos ar reklamos verslo įmonėje suteiktų jums pirmenybę svarstant kandidatūrą (tačiau nebūtų lemiama);
  • Ne mažiau nei 1 metų patirtis dirbant buhalterinės apskaitos srityje;
  • Geri organizaciniai bei puikūs bendravimo įgūdžiai (gebėjimas bendrauti su visais organizacijos darbuotojais);
  • Komandos žaidėjo/-os, gebančio veikti sparčiai besikeičiančioje aplinkoje;
  • Patirtis dirbant su Navision sistema yra pageidaujama;
  • Darbo kompiuteriu ir apskaitos sistemomis įgūdžiai , MS Office, ypač Excel programa - privaloma Anglų kalbos įgūdžiai rašant, skaitant yra privalomi, nes bus kasdieninėje komunikacijoje naudojami.

Mes jums siūlome

Įmonė suteiks galimybę lavinti savo įgūdžius, galimybę po bandomojo laikotarpio, išliekant Covid19 grėsmei, darbą atlikti nuotoliniu būdu.
Siūlomos pozicijos mėnesinis atlygis – nuo 1140 EUR (prieš mokesčių atskaitymą), priklauso nuo jūsų patirties ir gebėjimo greitai savarankiškai ir tvarkingai vykdyti pareigas.

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo patirties ir gebėjimo greitai, savarankiškai ir tvarkingai vykdyti pareigas.

Omnicom Media Group, yra pasaulinio tinklo dalis Lietuvoje, teikianti su komunikacija susijusias paslaugas prekių ženklams.
Resolution Media yra padalinys, veikiantis Omnicom Media Group ir teikiantis digital komunikacijos paslaugas grupės klientams. Esame aktyvi ir gerai žinoma rinkoje skaitmeninės komunikacijos specialistų komanda, dirbanti su didžiaisiais, gerai rinkoje atpažįstamais prekiniais ženklais. Mūsų komanda priklauso pasauliniam komunikacijos sprendimus kuriančiam ir įgyvendinančiam tinklui, todėl visuomet esame tarp pirmųjų sužinančių ir išbandančių naujas galimybes bei Omnicom tinklo įgytas/sukurtas platformas ir įrankius.
informacija apie UAB „Omnicom Media Group“
2901 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.