Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

BUHALTERIS (-Ė) - APSKAITININKAS (-Ė)

1224-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas, suvedimas į apskaitos sistemą;
  • Kreditinių, debetinių dokumentų pajamavimas ir išrašymas;
  • Skolų derinimas su klientais ir tiekėjais;
  • Kasos ir banko operacijų vykdymas ir apskaita;
  • Atsargų apskaita, medžiagų kontrolė, inventorizacijos organizavimas, duomenų suvedimas, GPAIS pateikimas ;
  • Intrastat duomenų surinkimas, pateikimas;
  • Įmonės sąnaudų, kuro apskaita, paskirstymas pagal kaštų centrus;
  • Dalyvavimas audito procese, pagalba vyr. buhalteriui.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas ekonomikos, finansų ar apskaitos srityje;
  • Ne mažiau nei 2 metų sėkminga darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje;
  • Apskaitą ir mokesčius reglamentuojančių įstatymų išmanymas ir nuolatinis domėjimasis naujovėmis;
  • GPAIS, Intrastat, inventorizacijos, procesų išmanymas - privalumas;
  • Geri įgūdžiai dirbant MS Office programomis, ypač MS Excel;
  • Loginis, analitinis mąstymas, kruopštumas, atidumas detalėms.

Įmonė siūlo:

  • Ilgalaikį, įdomų ir atsakingą darbą stabiliai augančioje įmonėje;
  • Socialines garantijas;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją (mokymai, seminarai);
  • Draugišką, pozityvią darbo aplinką.

Atlyginimas

1224-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - įmonė savo veiklą pradėjusi prieš 22 metus Lietuvoje šildymo produktų, įrangos pardavimo rinkoje. Prekiauja gerai žinomų šildymo gamintojų Produkcija, teikia garantinį, pogarantinį aptarnavimą. Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą ir kviečia prie augančio kolektyvo Vilniuje prisijungti buhalterį (-ę) – apskaitininką (-ę)!