Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ASSTRA-VILNIUS“

Buhalteris (-ė) - apskaitininkas (-ė)

750-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ASSTRA-VILNIUS“

Darbo pobūdis:

  • Pirminės buhalterinės dokumentacijos tvarkymas: pirkimo sąskaitų-faktūrų registravimas, sisteminimas.
  • Pardavimo sąskaitų-faktūrų sisteminimas.
  • Skolų likučių derinimas su klientais.
  • Kiti darbai pagal poreikį.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas.
  • Pageidautina suprasti rusų, anglų kalbas.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, komunikabilumas, atsakingumas,kruopštumas, iniciatyvumas, noras siekti rezultato, mokytis ir tobulėti.

Privalumai:
  • Galima nedidelė darbo patirtis buhalterijos srityje , patirtis su buhalterinės apskaitos programa „Rivilė Solo“

Mes siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos "Birthday Party" - extra free day

Sveikatingumas

Discount on sport activities

Biuras

Visos reikalingos darbo priemonės

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Internal and external trainings Referral program with financial bonuses Bonuses for proposed ideas Gifts for children of employees for Holidays Multiple corporate parties Profesinis tobulėjimas
  • Galimybė tobulėti ir tobulinti savo žinias daugia kultūrinėje ir dinamiškoje aplinkoje (daugiau nei 1000 darbuotojų, daugiau nei 20 šalių);

Atlyginimas

750-800 €/mėn. į rankas

AsstrA is an ambitious team from 22 countries. Over 1000 employees work in Europe, CIS countries, Asia and USA. More than 25 years AsstrA offers a full range of transport and logistic services: road, sea, rail, air transportation and intermodal transportations, customs services, cargo insurance. As a result of rapid development of our business and opening of new offices in Europe and Asia we offer you great opportunities to shape your successful career, develop or get new competencies in logistics.
informacija apie UAB „ASSTRA-VILNIUS“
2059 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
45
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1420 €
25% uždirba 1420-2077 €
25% uždirba 2077-2317 €
25% uždirba nuo 2317 €