Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos Energijos įmonių grupė
More about company »

BUHALTERIS (-Ė) APSKAITOS OPERACIJŲ SKYRIUJE

Vilnius - Lietuvos Energijos įmonių grupė

Darbo aprašymas

  • Įmonės užsakovų paslaugų pirkimų apskaita;
  • Užsakovų piniginių lėšų judėjimo per sąskaitas bankuose, atsiskaitymų verslo kortelėmis apskaitos vykdymas ir kontrolė;
  • Ataskaitų, dokumentų rengimas ir teikimas;
  • Dalyvavimas veiklos tobulinimo, procesų efektyvinimo projektuose;
  • Dalyvavimas naujos apskaitos sistemos diegime;
  • Dalyvavimas užsakovų metinėje inventorizacijoje, jos organizavime, rezultatų sutikrinime.

Reikalavimai

  • Buhalterinės apskaitos, finansinis ar ekonominis išsilavinimas;
  • Bent minimali buhalterinio darbo patirtis;
  • Patirtis vykdant pirkimų apskaitą (didelis privalumas);
  • Buhalterinę apskaitą reglamentuojančių Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų išmanymas;
  • Raštvedybos reikalavimų išmanymas;
  • Geri darbo MS Office programomis įgūdžiai;
  • Geros lietuvių kalbos žinios (raštu ir žodžiu), anglų kalbos žinios (privalumas);
  • Atsakingumas, orientacija į rezultatą.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?
  • Dinamiška darbo aplinka didelėje „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje, orientuotoje į rezultatą ir aukščiausius darbo standartus;
  • Nauji iššūkiai, profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybės;
  • Energinga ir novatoriška komanda.

KAS YRA LE GRUPĖS PASLAUGŲ CENTRAS?

Mūsų veikla orientuota į „Lietuvos energijos" grupės įmonių aptarnavimą, teikiant IT, viešųjų pirkimų, apskaitos, žmogiškųjų išteklių administravimo, teisines ir klientų aptarnavimo paslaugas. Mūsų misija – būti patikimais verslo aptarnavimo partneriais, siūlant grupės įmonėms paprastus, aiškius ir jų lūkesčius išpildančius sprendimus.