Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „LOTOS BALTICA“

Buhalteris (-ė) (darbas namuose)

Nuo 764 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Darbas namuose, Vilnius - UAB „LOTOS BALTICA“

Darbo pobūdis

  • Bendrovės buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus;
  • Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms institucijoms;
  • Skolų kontrolė, finansinių srautų sekimas, statistikos deklaracijų pildymas, metinių ir tarpinių ataskaitų teikimas;
  • Bendrovės uždirbtų pajamų ir patirtų sąnaudų, jos padarytų išlaidų ir gautų įplaukų vidinė apskaita;
  • Darbo užmokesčio apskaitos tvarkymas;
  • Personalo apskaitos dokumentų ruošimas ir administravimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius išmanymas;
  • Verslo apskaitos standartų išmanymas;
  • Noras tobulinti savo žinias ir įgūdžius;
  • Organizuotumas, kruopštumas, analitinis mąstymas, gebėjimas priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę.

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę realizuoti savo sugebėjimus bei idėjas;
  • Darbas nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

Nuo 764 €/mėn. neatskaičius mokesčių

informacija apie UAB „LOTOS BALTICA“
1973 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.