ECOSERVICE grupė

BUHALTERIS (-Ė) (darbo užmokesčio apskaitai)

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - ECOSERVICE grupė
ECOSERVICE įmonių grupės darbo užmokesčio apskaitos vedimui ieškome rimto (-os) ir atsakingo (-os) BUHALTERIO (-ĖS).

Darbo pobūdis

  • Darbo užmokesčio apskaita (suminė darbo laiko apskaita, virš 500 darbuotojų) ir kitų susijusių išmokų skaičiavimas ir pateikimas išmokėjimui;
  • Su darbo užmokesčiu susijusių vidinių (auditui, vadovybei) ir išorinių (VMI, Sodra, Statistika ir kt.) ataskaitų rengimas;
  • Užpildytų darbo laiko apskaitos žiniaraščių tikrinimas;
  • Komandiruočių apskaita, dienpinigių apskaičiavimas;
  • Darbuotojų konsultavimas darbo užmokesčio apskaitos klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas apskaitos/buhalterijos srityse;
  • Ne mažesnė nei 1 metų buhalterio patirtis;
  • Būtina patirtis darbo užmokesčio apskaitos srityje;
  • Patirtis dirbant su Navision programa;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programos);
  • Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, mokesčių apskaičiavimą ir mokėjimą, suminę darbo laiko apskaitą išmanymas;
  • Analitinis mąstymas, atsakingumas, greita orientacija, lankstumas, organizuotumas, kruopštumas, diskretiškumas.

Mes Jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą (bazinis atlyginimas + gali būti mokami priedai už atliktus darbus);
  • Plačias atsakomybės ribas ir galimybę realizuoti savo idėjas;
  • Darbą vieningame ir draugiškame kolektyve;
  • Galimybę kelti profesinę kompetenciją;
  • Dalinį kelionės į/iš darbo kompensavimą;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos kompetencijos, galutinė suma - derybų klausimas.

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1493 €
Vid. atlyginimas bruto
904
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 863 €
25% uždirba 863-1119 €
25% uždirba 1119-1733 €
25% uždirba nuo 1733 €