Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „HSG Service“

Buhalteris (-ė) - finansininkas (-ė)

700-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „HSG Service“

Darbo pobūdis

  • Pilnos buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo darbo su pirminiais dokumentais.
  • Buhalterinių operacijų registravimas apskaitos programoje (pirkimai/pardavimai/atskaitingi asmenys ir kt.).
  • Finansinių srautų kontrolė ir administravimas.
  • Pajamų ir sąnaudų klasifikavimas pagal įmonės vidinę politiką.
  • Darbo užmokesčio bei su tuo susijusių išmokų ir mokesčių apskaita bei komandiruočių apskaita.
  • Banko operacijų apskaita.
  • Informacijos bei ataskaitų ruošimas ir pateikimas (pagal vadovų poreikį).
  • Darbas su buhalterine programa Rivilė.
  • Pagalba vyr. buhalterei.
  • Kitų funkcijų, susijusių su buhalterine apskaita, vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, buhalterijos ar pan. srityje).
  • Puikus LR teisės aktų, reglamentuojančių mokesčius, įmokas, jų apskaičiavimą, deklaravimą, administravimą, kontrolę bei buhalterinę apskaitą išmanymas.
  • Darbo patirtis su buhalterine programa Rivilė.
  • 2-3 metų patirtis buhalterinės apskaitos srityje.
  • Atsakingumas, atidumas, tikslumas, kruopštumas.

Privalumai:
  • Darbo patirtis statybinėje ar gamybinėje įmonėje.
  • Rusų, anglų kalbos žinios.

  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą.
  • Stabilų, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

700-2000 €/mėn. į rankas

UAB "HSG Service" – profesionalų komanda, teikianti aukščiausios kokybės elektros instaliacijos, silpnų srovių inžinerijos paslaugas pramoniniuose objektuose, laivuose. Taip pat atliekame suvirinimo, vamzdynų montavimo, santechnikos sričių darbus.
Įmonė sėkmingai vykdo savo projektus Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje ir kitose šalyse.
informacija apie UAB „HSG Service“
2472 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
115
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1594 €
25% uždirba 1594-2394 €
25% uždirba 2394-3040 €
25% uždirba nuo 3040 €